Корисник:MileNikoloski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
MileNikoloski
Мики Nиколоски.jpg
Име Миле
Име од раѓање Миле
Пол Машко
Раса Белец
Народност македонец
Висина 178 см
Тежина 70 кг
Коса Црна
Очи Зелени
Место на раѓање Прилеп
Адреса Прилеп
Земја Македонија
Брачен статус Слободен
Занимање Ученик
Средно училиште СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп
Хобија Фотограф
Религија Православна Христијанска
Контакт инфо
Е-пошта vikisekcijagp@yahoo.com
Интереси
  • Википедија


Лого на СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп
Овој корисник е член на вики-проектот
ППЃП, СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп