Корисник:Mikrosam Akademija 10

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
  • Vista icon 45x45.pngОвој корисник користи Windows 7


0 Овој корисник придонесува користејќи Опера.


ВикиПроект Нови статии Овој корисник е член на ВикиПроектот Нови статии.


Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 15 години, 9 месеци и 24 дена.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.