Корисник:Maroki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Stub.png

Овде можете да напишете нешто за вас, како и имињата на статиите кои сте ги напишале или планирате да ги напишете. Исто така можете да ставите вавилон табела и кориснички кутии со цел другите да знаат кои јазици ги познавате / зборувате, што Ве интересира, со што се занимавате и сл.

Ова е само совет, можете слободно да ја избришете оваа порака.

Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
FCB Овој корисник ја поддржува FC Barcelona
Aries Овој корисник е ОВЕН.
Male.svg Овој корисник е од машкиот пол.