Корисник:Makempire:Шаблон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
bg-3 Този потребител има задълбочени познания по български език.
Овој корисник е Македонец.
Корисникот е против промената на постојниот грб на Македонија.
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.
Податотека:Interlogo.jpg
Јас навивам за
ИНТЕР