Корисник:MStefan57

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Кориснички кутии
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.


mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
de-3 Dieser Benutzer hat sehr gute Deutschkenntnisse.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 4 години и 2 месеци.