Корисник:Liridon

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Wikipedia:Babel
Лого на Југоисточниот Европски Универзитет од Тетово
Овој корисник е член на проектот ЈИЕУ 2012

sqKy përdorues është një folës amtar i Shqipes.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.

Hi, my name is Liridon. I'm Wikipedian since 2009, and my home wiki is Albanian Wikipedia.