Корисник:Liberator~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
Goce Delcev.jpgОвој корисник го разбира светот како поле за културен натпревар меѓу народите.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
Flag of North Macedonia (1992–1995).svg Корисникот се залага за враќање на старото знаме.
Aries Овој корисник е ОВЕН.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


Transpusers.png

Овој корисник користи
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.