Корисник:Kris~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
bg-1 Този потребител има начални познания по български език.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.