Корисник:Kocuba92

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Податотека:4aa5018b307ec53491bbd12cf682c977.jpg

en-4 This user speaks English at a near-native level.
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
it-2 Questo utente può contribuire con un italiano di livello intermedio.
Лого на Универзитетот „Гоце Делчев“ од Штип
Овој корисник е член на проектот УГД 2013


Вовед[уреди | уреди извор]

Математиката и физиката се најтешки
за време на втора светска војна

Наслов 1 од 2[уреди | уреди извор]

aaaaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaaa

Наслов 2 од 2[уреди | уреди извор]

  • ime i prezime
    • anko
    • sanko

Опис[уреди | уреди извор]

  1. nesto
    1. zasko