Корисник:Koavf

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

!!!!!

Кориснички информации за јазици
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
en-N This user has a native understanding of English.
es-2 Este usuario tiene un conocimiento intermedio del español.
Корисници по јазик