Корисник:KnifeMKD

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Добредојдовте на мојата профилна страница!


Основни податоци[уреди | уреди извор]

  • Позиција: Корисник
  • Интереси: Географија, уметност

Создадени статии (азбучен ред)[уреди | уреди извор]

  1. S.A.R.S.