Корисник:Joker mkd

    Од Википедија — слободната енциклопедија
    Википедија:Вавилон
    mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
    en-4 This user speaks English at a near-native level.
    sr-4Овај корисник течно говори српски језик.