Корисник:John Burkov

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
bg За този потребител българският е роден език.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.

ЗДРАВО НА СИТЕ И ДОБРЕДОJДОВТЕ НА МОJАТА ПРОФИЛНА СТРАНИЦА!

  • Вистинско име: Ивелин