Корисник:Jasminka.Stankovska

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Лични податоци[уреди | уреди извор]

За мене[уреди | уреди извор]

Јас сум Јасминка Станковска.Родена во Крива Паланка.Работам како оделенски наставник во ООу„Илинден“.

Место на живеење[уреди | уреди извор]

Јас живеам во Крива Паланка.

  1. Скопје
    1. Стуентски дом „Невена Георгиева Дуња“
Образование[уреди | уреди извор]

Универзитет „Св. Климент Охридски“ - Скопје.

Повеќе информации[уреди | уреди извор]

[1]

песна од Тоше

Категорија:Одделенски наставници