Корисник:Ilina dineva

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво. Jас се викам Илина.Јас сум голем љубител на поезија и сакам да творам но исто така го сакам и спортот а особено го обожувам ракометот. Омилен ракометар ми е Тимур Дибиров и навивам за Вардар. Се приклучив во овој тим со цел да објавувам статии кои ке им служат на сите деца или луге кои сакаат да се информираат за нешто што ги интересира или им треба.Се надевам ќе успеам во ова и ќе ви биде задоволство да ги читате моите статии.Би ми било огромно задоволство. Тоа е се што можам да го кажам за мене во кратки црти . Ви благодарам за разбирањето.

Со почит

Илина Динева