Корисник:Iacovibus

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици