Корисник:Iacovibus

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици