Корисник:Gorjan/Кутии

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
  fr-3 L'utilisateur parle
  Français niveau avancé.
  ' Овој корисник е Христијанин.
  Goce Delcev.jpgОвој корисник го разбира светот како поле за културен натпревар меѓу народите.
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  LAG Arkane AF200 BSH.JPG
  Овој корисник свири на гитара.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  No smoking sign.svg
  Овој корисник е непушач!