Корисник:Goaltending

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


Pix.gif
Pix.gif

Добредојдовте на мојата корисничка страница!

Email.png Пиши ми
Мојте придонеси
Мојата статистика

Pix.gif


Википедија:Кориснички кутии
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-4 This user speaks English at a near-native level.