Прејди на содржината

Корисник:Gdgourou

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Hello, I'm a administror on French Wikipedia. ak:User:Gdgourou