Корисник:F.Pavkovic

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
hr Ovaj suradnik govori hrvatski kao materinski jezik.
bs-3 Korisnik dosta dobro govori bosanski jezik.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Корисник:F.Pavkovic
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Laptop 01.svg Овој корисник придонесува со користење на лаптоп.
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


IE7Globe.png

Овој корисник користи