Корисник:Emilijajordanovska

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Портрет пред ДАРМ во Скопје
ДОБРЕ ДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА СТРАНИЦА!

Здраво. Јас сум Емилија Јордановска архивист во ДАРМ, со задоволство ја завршив обуката на вики-жени и имам напишано статии од историјата и архивистиката. Имам желба и понатаму да пишувам статии и би ми било мило доколку некој кој сака или се интересира да пишува на овие тематики да ме контактира за совети и да имаме успешна соработка.

Портрет со моето второ јас
Раководење со кориснички права