Корисник:Elitre (WMF)/sandbox

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

test[1]

Rank Name Team Goals Shots %
1 Драган Гаиќ  Словенија 71 93 76%
2 Жарко Марковиќ  Катар 67 127 53%
3 Уве Генсхајмер  Германија 54 72 75%
4 Родриго Салинас  Чиле 52 92 57%
5 Рафаел Капоте  Катар 48 78 62%
6 Валеро Ривера Фолх  Шпанија 47 58 81%
7 Кирил Лазаров  Македонија 45 78 58%
8 Сергеј Рутенка  Белорусија 43 75 57%
9 Роберт Вебер  Австрија 42 61 69%
10 Иван Чупиќ  Хрватска 41 53 77%
  1. „Macedonian Wikipedia needs help with the Cite system“.