Корисник:Elena481

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Ученичка во СГГУГС "Здравко Цветковски - Скопје " која учествува во проектот за проширување на википедија на македонски јазик.

Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Вовед[уреди | уреди извор]

Почеток на секцијата.

Обука[уреди | уреди извор]

Обука за креирање страници.

Лого на СГГУГС „Здравко Цветковски“ - Скопје
Овој корисник е член на вики-проектот
СКЗЦ 2013, СГГУГС „Здравко Цветковски“ - Скопје