Корисник:Eduardoferreira

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  pt:Usuário:Eduardoferreira

  pt Este usuário tem o português como língua materna.
  Википедија:Вавилон
  en-1 This user is able to contribute with a basic level of English.
  mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.