Корисник:DzJUSTICE

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  За Мене...
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
  Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
  Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
  Овој корисник слуша хеви метал.
  Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


  Овој корисник допринесува користејќи Google Chrome.


  Glider.svgОвој корисник се интересира за хакерската култура.
  Transpusers.png

  Овој корисник користи
  Nuvola apps cache.png
  Овој корисник придонесува користејќи Winamp.
  Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
  ВикиПроект Спорт Овој корисник е член на ВикиПроектот Спорт.
  ВикиПроект Нови статии Овој корисник е член на ВикиПроектот Нови статии.


  Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
   16 години, 10 месеци и 30 дена.
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  Flag of Macedonia (1992–1995).svg Корисникот се залага за враќање на старото знаме.
  Macedonia (region) borders - mk.png Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
  Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
  Linkin park acronym 2007th.png
  Овој корисник е фан на Linkin Park
  PRDОвој корисник ги слуша
  The Prodigy.
  Chichen-Itza-Castillo-Seen-From-East.JPGОвој корисник е заинтересиран за Античките американски цивилизации.
  No pet.svg Овој корисник мисли дека не треба да се тргува со животни, туку да им се понуди дом.
  Poisson mort.jpgОвој корисник е против убивање животни.
  Pioneer plaque line-drawing of a human male.svgОвој корисник е човек.
  {{{1}}} Овој корисник има {{{1}}} години.
  Овој корисник ќе живее засекогаш.
  Animexample.gifОвој корисник знае дека топчето на сликата никогаш нема да запре да скока
  NoCopyright.svg

  Овој корисник го нервира
  целата таа работа со лиценцитe.


  Gtk-go-up.svg Овој корисник ја создаде горната корисничка кутија.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици
  Mad scientist.svg Овој корисник е свесен колку глупо изгледа оваа огромна табела со кориснички кутии на неговата страница, но признава дека вистинската нејзина улога е двојна: статистика и стандардизација.