Корисник:Djan4evski

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Корисник:Djan4evski
Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male.svg Овој корисник е од машкиот пол.
Laptop 01.svg Овој корисник придонесува со користење на лаптоп.
HTML-5 Овој корисник совршено го познава html кодот.


en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.