Корисник:Dav/Кориснички кутии

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
IE7Globe.png

Овој корисник користи
Transpusers.png

Овој корисник користи
No smoking sign.svg
Овој корисник е непушач!
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Gtk-go-up.svg Овој корисник ја создаде горната корисничка кутија.
Крст Овој корисник е христијанин. Ихтис
Skull and Crossbones.svg
Овој корисник е смртник.
Image-request.svgОвој корисник верува дека статиите се бескорисни без слики.
Crystal Project app kllckety.png
Овој корисник придонесува користејќи Windows 7.
Heterosexual symbol (bold, red blue).svg Овој корисник е хетеросексуалец.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.