Корисник:Danica~mkwiki

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Danica Sekulovska-Clark


Википедија:Вавилон
mk-4 Овој корисник зборува македонски скоро како мајчин јазик.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици