Корисник:Ca7apult/Корисничка Кутија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
2z
Macedonian lion, 1620, stylized.svgОвој корисник е Македонец.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
HTML-1 Овој корисник може почетнички да користи html.
GorillazLogo.jpgОвој корисник ги слуша Gorillaz
Cancer.svgОвој корисник е рак
Canoeing (slalom) pictogram.svgОвој корисник е рак