Корисник:Bridenh

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
ru-2 Этот участник неплохо знает русский язык.
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
bg-1 Този потребител има начални познания по български език.
Aries Овој корисник е ОВЕН.
Female.svg Овој корисник е од женскиот пол.