Корисник:Brest/Преводи

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Незавршен превод на статии и шаблони[уреди | уреди извор]

Статии[уреди | уреди извор]

Википедија именски простор[уреди | уреди извор]

Помош именски простор[уреди | уреди извор]

Шаблони[уреди | уреди извор]

Шаблони, фудбал[уреди | уреди извор]

Шаблони, википедија[уреди | уреди извор]