Корисник:Bejnar

Од Википедија — слободната енциклопедија
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Јас не зборувам македонски и многу бавно читам Кирилица. Мојот мајчин јазик е англиски.