Корисник:Battroid

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Шаблон:User es
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
Шаблон:User el-1
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.