Корисник:Argatin

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Argatin
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Wappen von Bogdanci.pngОвој корисник живее во Богданци.
Macedonian-Irredentism.png Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
Anti eu.png
Овој корисник не ја поддржува
Европската Унија
Hammer and sickle.svg Овој корисник го подржува комунизмот.
Karl Marx.jpg Овој корисник е марксист и го подржува марксизмот id2
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.
Овој корисник допринесува користејќи Google Chrome.
Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
Овој корисник слуша хеви метал.
No smoking sign.svg
Овој корисник е непушач!
bgdВоа курисник гуворе чист бoгдански дијалект
ЅЃ Овој корисник има целосно познавање на кирилицата.
L Овој корисник има целосно познавање на латиницата.
|}