Корисник:Andrejsime777

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Добредојдовте на мојата корисничка сметка!!!
  Википедија:Кориснички кутии
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  21 Овој Википедијанец има 21 години, 7 месеци и 21 дена
  на 6 декември, 2022.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.