Корисник:AndrejSpSk

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
en-gb This user speaks on British English.
Vista icon 45x45.pngОвој корисник користи Windows 7


Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
The Fabs.JPGОвој корисник ги сака Битлсите.
FF
Овој корисник ги слуша Foo Fighters.