Корисник:Alessandroga80

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Fuji Sunrise

Ова е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:Alessandroga80.

Предлошка:User Italy

Предлошка:User it-N

en-4 This user speaks English at a near-native level.
вторник
30
ноември