Корисник:Acanskis 1(i am again)

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Овој корисник е роден во Сомбор. На Википедија. Мк од 2011/11/28.

Јас изменето текстовите на Сомбор и Велес.