Корисник:Aarp65

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Кориснички кутии
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.


en-4 This user speaks English at a near-native level.
es-3 Este usuario puede contribuir con un nivel avanzado de español.
it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.
sr-3Овај корисник врло добро говори српски језик.
hr-3 Ovaj korisnik vrlo dobro govori hrvatski jezik.
51 Овој Википедијанец има 51 години, 5 месеци и 6 дена
на 22 септември, 2019.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 8 години, 9 месеци и 17 дена.

Добредојдовте на мојата корисничка страница!

Толку далеку од мене новосоздадените членот: Марковиќ, Марковски