Корисник:AGENT-007

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај
Ова е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:AGENT-007.

Википедија:Вавилон
Шаблон:Корисник av
ru-4 Этот участник владеет русским языком почти как родным.
mk-1 Корисникот почетнички зборува македонски.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
Пребарајте ги корисничките јазици