Корисник:AFBorchert

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).
en-3 This user has advanced knowledge of English.
de-N Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.
Корисници по јазик