Корисник:Тиверополник/Архива 3

Од Википедија — слободната енциклопедија
Македонија е сѐ што имаме

За мене[уреди | уреди извор]

mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.
bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
-
Овој корисник е член на македонската википедија од јули 2007.
Македонско етничко знамеОвој корисник е
чистокрвен Македонец.
1200+Овој корисник има напишано околу 1100 статии на Македонската википедија
Coat of arms of Strumica Municipality.svg Овој корисник е Струмичанец.
' Овој корисник верува во Исус Христос.
Македонци.gif Овој корисник се интересира за историјата на Македонија.
ReligijneSymbole.svg Овој корисник смета дека религијата не треба да ги разделува луѓето на земјата
Овој корисник ужива кога пишува за крстоносните војни


Human Language Families (wikicolors).png Овој корисник е член на ВикиПроектот Јазик.

-

AdamSmith.jpg Овој корисник е економист.

-

Мои статии[уреди | уреди извор]

-

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - -

- - - -

- - -

- - - -

- - - -

- - - -

- - - -

- - -

- -

- -

Награди[уреди | уреди извор]

-

- -
За исклучителни придонеси на Македонската Википедија

-

За големите придонеси кои ги направи во врска со исламските верски објекти и исламската вера. Одлична работа! од MacedonianBoy

-

Податотека:Shahterskaya Slava 1st Degree.jpg
Специјален руски орден за статии за Русија на Македонската Википедија за Тиверополник од Рашо

-

Ерусалимска ѕвезда за напорната работа
од Kiril Simeonovski

-

-

-

ВикиПроект Економија Овој корисник е член на ВикиПроектот Економија.


FirefoxОвој корисник придонесува
користејќиMozilla Firefox.