Корисник:Тиверополник/Архива 1

  Од Википедија — слободната енциклопедија

  Основни податоци:

  Македонија е сѐ што имаме

  Википедија:Вавилон
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  sr-2Овај корисник осредње говори српски језик.
  hr-2 Ovaj suradnik osrednje govori hrvatski jezik.
  bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.