Прејди на содржината

Корисник:Павлица

Од Википедија — слободната енциклопедија

Придонеси[уреди | уреди извор]

srМатерњи језик овог корисника је српски језик.
Овој корисник живее во Србија.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте ја Предлошка:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
en-4 This user speaks English at a near-native level.
sh-4 Корисник течно говори српскохрватски.
Korisnik tečno govori hrvatskosrpski.