Корисник:Младен

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Википедија:Вавилон
  mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
  sr-4Овај корисник течно говори српски језик.
  en-4 This user speaks English at a near-native level.
  fr-3 L'utilisateur parle
  Français niveau avancé.
  bg-2 Тоэи потребител има познания на средно ниво по български език.
  it-1 Questo utente può contribuire con un livello semplice di italiano.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици