Корисник:Мајкл.тенкрат

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Вавилон
Листа на Википедии
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.
cs Tomuto uživateli je čeština mateřským jazykem.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
es-2 Este usuario puede contribuir con un nivel intermedio de español.