Корисник:КатеринаКајевска

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Детали
28 Овој Википедијанец има 28 години, 4 месеци и 19 дена
на 4 август, 2021.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 10 месеци и 30 дена.

Димпломиран теоретичар и музички педагог.