Корисник:КК/Македонија Бугарија брака

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Macedonian golden lion.svg Овој корисник мисли дека
Македонците и Бугарите се браќа
Coat of arms of Bulgaria (version by constitution).svg