Корисник:Елемаг

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Википедија:Вавилон
bg За този потребител българският е роден език.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
ru-3 Этот участник свободно владеет русским языком.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Јас сум Елемаг. Имам 33 год.

Статии[уреди | уреди извор]

Шаблони[уреди | уреди извор]