Корисник:Бојанић Тибор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Тибор Бојаниќ
ЅЃ Овој корисник има целосно познавање на кирилицата.
L Овој корисник има целосно познавање на латиницата.
Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
Овој корисник е заинтересиран за нумизматика.
Flag of Russia.svg Овој корисник е
русофил
Coat of Arms of the Russian Federation.svg
Ichthus.svg Овој корисник е христијанин.
Color icon blue.svg Омилената боја на овој корисник е сината.
Villainc.svgОвој корисник има злобни планови за иднината.
Pogled na Starčevicu.jpg

Animated-Flag-Macedonia.gif

Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици

Здраво и добре дојдовете на мојата корисничка страница. Јас се викам Тибор Бојаниќ, и живеам во Бања Лука. Cакам македонската, грецка и румунска музика. Играм труба. Мајчин јазик ми е српскиот. Имам 13 години! Ја сум едини кој игра на труба и хорна во мој град.

Мои придонеси[уреди | уреди извор]